Kupuj centralnie, instaluj lokalnie

O naszej firmieŹródłem rozwoju firmy są kasy fiskalne. To jeden z pierwszych działów w naszym przedsiębiorstwie, który jest swoistym fundamentem, sprawiającym, że SAS Spółka z o.o. Sp.k. w Zielonej Górze jest firmą stabilną, wielobranżową, zatrudniającą aktualnie ponad 40 osób, pracujących w biurach w Zielonej Górze, Poznaniu oraz Gorzowie Wielkopolskim.
Rozwój marki koncentruje się wokół następujących branż: kas fiskalnych, wag elektronicznych, wyposażenia gastronomii, sklepów i biur. Nieprzerwanie od 1990 roku budujemy ofertę wokół trzech zasad – fachowego doradztwa, konkurencyjnych cen oraz profesjonalnego serwisu. Ponadto zapraszamy do naszego sklepu internetowego działającego pod adresem www.sas24.pl.
KasyFiskalne.pl realizuje ogólnopolską obsługę Klientów, którzy poszukują nie tylko solidnego dostawcy i serwisanta, ale również Partnera, doradcę w rozwoju biznesu. Współpracujemy z największymi producentami kas fiskalnych w Polsce m.in. Novitus, Elzab czy Innova.
Oferujemy konkurencyjne warunki zakupu oraz serwisu kas fiskalnych. Dzięki doświadczonym pracownikom działamy szybko, aktywnie i skutecznie. Zapewniamy Klientom pewność i bezpieczeństwo - kontakt techniczny w trybie 24 godzin na dobę.

kasyfiskalne.pl

Dane kontaktowe:
SAS Spółka z o.o. Sp.k.
ul. Chmielna 15
65-261 Zielona Góra

oferty@kasyfiskalne.pl

NIP: 9730942311
REGON: 080292865

Sprzedaż i wymiana kas fiskalnych

Dane kontaktowe:

Robert Kowalczuk
sprzedaz@kasyfiskalne.pl
tel.: 601 63 63 17

Sprzedaż oprogramowania

Dane kontaktowe:

Bartosz Huczek
systemy@kasyfiskalne.pl
tel.: 693 63 63 99

Projekty, przekształcenia firm

Dane kontaktowe:

Tomasz Szagun
projekty@kasyfiskalne.pl
tel.: 601 63 63 40