Kupuj centralnie, instaluj lokalnie

Zakup drukarek fiskalnych

Kupując drukarkę fiskalną należy brać pod uwagę możliwości programu sprzedaży. Bywa czasem tak, że określony program współpracuje tylko z urządzeniami określonego producenta urządzeń fiskalnych, wtedy wybór drukarek fiskalnych jest niewielki. Wybierając lokalnego lub doświadczonego sprzedawcę kas fiskalnych warto skorzystać z wieloletniej wiedzy i doświadczenia. Często się bowiem zdarza, że sprzedawca wie, jakie wersje programów sprzedaży współpracują z określonymi drukarkami fiskalnymi, nawet gdy producent oprogramowania nie aktualizuje listy drukarek fiskalnych.

Ważne: przed ufiskalnieniem pierwszej kasy fiskalnej Podatnik zobowiązany jest powiadomić Urząd Skarbowy o wprowadzaniu kas fiskalnych. Jest to jeden z warunków uzyskania ulgi tzw. fiskalnej (90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej niż 700 zł na każde urządzenie). Więcej szczegółów na temat uzyskania ulgi u naszego doradcy pod numerem 601 63 63 17.

Odliczenie ulgi przysługującej za zakup kasy fiskalnej należy dokonać w deklaracji VAT za okres rozliczeniowy (miesiąc lub kwartał), w którym rozpoczęto ewidencję lub w następnych. Zgodnie z par. 115 art. 5 ustawy o VAT Urząd Skarbowy dokonuje zwrotu kwoty ulgi na rachunek bankowy podatnika w banku mającym siedzibę na terytorium kraju, w terminie do 25. dnia od dnia złożenia wniosku przez Podatnika. Wniosek o zwrot ulgi do pobrania poniżej.
Pozostałe porady:

Nasz doświadczony doradca udzieli Państwu odpowiedzi na pytania związane z branżą urządzeń fiskalnych. Zapewniamy doświadczenie w branży od 1993 roku. Poniżej przedstawiamy podstawowe pytania i nasze odpowiedzi. Jeżeli wśród poniższych pytań nie znajdziesz tematu, którego dotyczy Twoja wątpliwość, zapytaj naszego doradcę. Zadzwoń pod numer telefonu - 601 63 63 17, to zupełnie nic nie kosztuje. Jesteśmy przekonani, że będąc zadowolonym z naszego doradztwa, chętnie zostaniesz również naszym Klientem.

kasyfiskalne.pl

Dane kontaktowe:
SAS Spółka z o.o. Sp.k.
ul. Chmielna 15
65-261 Zielona Góra

oferty@kasyfiskalne.pl

NIP: 9730942311
REGON: 080292865

Sprzedaż i wymiana kas fiskalnych

Dane kontaktowe:

Robert Kowalczuk
sprzedaz@kasyfiskalne.pl
tel.: 601 63 63 17

Sprzedaż oprogramowania

Dane kontaktowe:

Bartosz Huczek
systemy@kasyfiskalne.pl
tel.: 693 63 63 99

Projekty, przekształcenia firm

Dane kontaktowe:

Tomasz Szagun
projekty@kasyfiskalne.pl
tel.: 601 63 63 40