Kupuj centralnie, instaluj lokalnie

Zakup kas fiskalnych

Zakup kas fiskalnych jest czynnością niezwykle prostą. Wystarczy udać się do autoryzowanego sprzedawcy, który zatrudnia min. 2 techników serwisu z uprawnieniami wydanymi przez producenta urządzeń. Wielu producentów kas fiskalnych na swoich stronach internetowych publikuje listy swoich Partnerów - najczęściej tych największych oraz oferujących najlepszy poziom usług.

O czym warto pamiętać przy zakupie kasy fiskalnej?

Warto zapytać doradcę sprzedawcy kasy fiskalnej. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą pod numerem telefonu 601 63 63 17 a przy kompleksowej wymianie urządzeń fiskalnych pod numerem telefonu 601 63 63 40. Bezpłatna porada czasem pozwala uniknąć decyzji, której skutki będą trwały minimum 5 lat, gdyż taka jest trwałość pamięci fiskalnej większości kas fiskalnych w Polsce.

Ważne: przed ufiskalnieniem pierwszej kasy fiskalnej Podatnik zobowiązany jest powiadomić Urząd Skarbowy o wprowadzaniu kas fiskalnych. Jest to jeden z warunków uzyskania ulgi tzw. fiskalnej (90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej niż 700 zł na każde urządzenie). Więcej szczegółów na temat uzyskania ulgi u naszego doradcy pod numerem 601 63 63 17.

Odliczenie ulgi przysługującej za zakup kasy fiskalnej należy dokonać w deklaracji VAT za okres rozliczeniowy (miesiąc lub kwartał), w którym rozpoczęto ewidencję lub w następnych. Zgodnie z par. 115 art. 5 ustawy o VAT Urząd Skarbowy dokonuje zwrotu kwoty ulgi na rachunek bankowy podatnika w banku mającym siedzibę na terytorium kraju, w terminie do 25. dnia od dnia złożenia wniosku przez Podatnika. Wniosek o zwrot ulgi do pobrania poniżej.
Pozostałe porady:

Nasz doświadczony doradca udzieli Państwu odpowiedzi na pytania związane z branżą urządzeń fiskalnych. Zapewniamy doświadczenie w branży od 1993 roku. Poniżej przedstawiamy podstawowe pytania i nasze odpowiedzi. Jeżeli wśród poniższych pytań nie znajdziesz tematu, którego dotyczy Twoja wątpliwość, zapytaj naszego doradcę. Zadzwoń pod numer telefonu - 601 63 63 17, to zupełnie nic nie kosztuje. Jesteśmy przekonani, że będąc zadowolonym z naszego doradztwa, chętnie zostaniesz również naszym Klientem.

kasyfiskalne.pl

Dane kontaktowe:
SAS Spółka z o.o. Sp.k.
ul. Chmielna 15
65-261 Zielona Góra

oferty@kasyfiskalne.pl

NIP: 9730942311
REGON: 080292865

Sprzedaż i wymiana kas fiskalnych

Dane kontaktowe:

Robert Kowalczuk
sprzedaz@kasyfiskalne.pl
tel.: 601 63 63 17

Sprzedaż oprogramowania

Dane kontaktowe:

Bartosz Huczek
systemy@kasyfiskalne.pl
tel.: 693 63 63 99

Projekty, przekształcenia firm

Dane kontaktowe:

Tomasz Szagun
projekty@kasyfiskalne.pl
tel.: 601 63 63 40