Kupuj centralnie, instaluj lokalnie

Ogólnopolski serwis fiskalny

Ogólnopolski serwis fiskalny prowadzony przez właściciela marki kasyfiskalne.pl realizowany jest w dwóch trybach. W trybie door-to-door, gdy wszystkie czynności serwisowe realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich (standardowy czas realizacji usługi to 2 dni robocze) lub poprzez upoważnienia do jednorazowej interwencji serwisowej. Serwis w trybie door-to-door polecany jest dla firm, które posiadają rozległą sieć punktów sprzedaży oraz oczekują jednolitych warunków świadczenia serwisu fiskalnego na terenie całego kraju. W trybie "Kupuj centralnie, instaluj lokalnie" wszyskimi obowiązkami serwisowymi zajmuje się lokalna firma serwisowa, realizująca wdrożenie, programowanie i ufiskalnienie kasy fiskalnej na zlecenie właściciela marki kasyfiskalne.pl
Pozostałe usługi:

Doświadczony serwisant zawsze jest w stanie zrobić więcej podczas przeglądu kasy fiskalnej lub jej naprawy niż wchodzący na rynek nowicjusz. Jeśli zależy Ci na fachowo wykonanej usłudze - czy to sprzedaży, czy konserwacji kasy drukarki fiskalnej, rozpocznij współpracę z profesjonalistami, a my damy Ci powody, które potwierdzą, że warto zaufać właśnie nam.
W branży kas fiskalnych (sklepowych) działamy od 1993 roku. Nasi pracownicy wyróżniają się szerokim doświadczeniem technicznym - obejmującym biegłość zarówno nad modelami z lat dziewięćdziesiątych XX wieku, jak i nad współczesnymi rozwiązaniami fiskalnymi. Jeżeli Twój dotychczasowy serwis kas fiskalnych nie wykonuje prac w taki sposób, jakbyś oczekiwał, skontaktuj się z naszą infolinią, która dostępna jest 24 godziny na dobę pod numerem: 601 63 63 11.
Wszelkie usługi związane z fiskalizacją wykonujemy dla Klientów z całej Polski. Dzięki lokalizacji biur w 3 miejscach - Poznaniu, Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim, umożliwiamy łatwy dostęp do naszych kas fiskalnych dla szerokiego grona osób.

kasyfiskalne.pl

Dane kontaktowe:
SAS Spółka z o.o. Sp.k.
ul. Chmielna 15
65-261 Zielona Góra

oferty@kasyfiskalne.pl

NIP: 9730942311
REGON: 080292865

Sprzedaż i wymiana kas fiskalnych

Dane kontaktowe:

Robert Kowalczuk
sprzedaz@kasyfiskalne.pl
tel.: 601 63 63 17

Sprzedaż oprogramowania

Dane kontaktowe:

Bartosz Huczek
systemy@kasyfiskalne.pl
tel.: 693 63 63 99

Projekty, przekształcenia firm

Dane kontaktowe:

Tomasz Szagun
projekty@kasyfiskalne.pl
tel.: 601 63 63 40