Kupuj centralnie, instaluj lokalnie

Ufiskalnienie kasy fiskalnej

Ufiskalnienie kasy fiskalnej jest czynnością zarezerwowaną jedynie dla serwisantów z uprawnieniami producenta, zatrudnionych w firmach posiadających autoryzację producenta kasy fiskalnej. Najczęściej ufiskalnieniem kasy zajmuje się serwisant zatrudniony w firmie, która sprzedała kasę lub drukarkę fiskalną lub inny, działający na zlecenie sprzedawcy. Profesjonalne firmy sprzedające kasy fiskalne nie pozostawiają Klientów bez zapewnienia ufiskalnienia. Ufiskalnienie kasy fiskalnej jest czynnością, która aktywuje pamięć fiskalną urządzenia. Po ufiskalnieniu wszystkie transakcje sprzedaży wraz z raportami dobowymi zapisywane są w pamięci fiskalnej.

Przed ufiskalnieniem pierwszej kasy fiskalnej Podatnik zobowiązany jest powiadomić Urząd Skarbowy o wprowadzaniu kas fiskalnych. Jest to jeden z warunków uzyskania ulgi tzw. fiskalnej (90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej niż 700 zł na każde urządzenie). W ciągu 7 dni od ufiskalnienia Podatnik i serwis zobowiązani są zgłosić ten fakt do właściwego Urzędu Skarbowego. Poniżej wzór druku Zgłoszenia Podatnika.
Pozostałe usługi:

Doświadczony serwisant zawsze jest w stanie zrobić więcej podczas przeglądu kasy fiskalnej lub jej naprawy niż wchodzący na rynek nowicjusz. Jeśli zależy Ci na fachowo wykonanej usłudze - czy to sprzedaży, czy konserwacji kasy drukarki fiskalnej, rozpocznij współpracę z profesjonalistami, a my damy Ci powody, które potwierdzą, że warto zaufać właśnie nam.
W branży kas fiskalnych (sklepowych) działamy od 1993 roku. Nasi pracownicy wyróżniają się szerokim doświadczeniem technicznym - obejmującym biegłość zarówno nad modelami z lat dziewięćdziesiątych XX wieku, jak i nad współczesnymi rozwiązaniami fiskalnymi. Jeżeli Twój dotychczasowy serwis kas fiskalnych nie wykonuje prac w taki sposób, jakbyś oczekiwał, skontaktuj się z naszą infolinią, która dostępna jest 24 godziny na dobę pod numerem: 601 63 63 11.
Wszelkie usługi związane z fiskalizacją wykonujemy dla Klientów z całej Polski. Dzięki lokalizacji biur w 3 miejscach - Poznaniu, Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim, umożliwiamy łatwy dostęp do naszych kas fiskalnych dla szerokiego grona osób.

kasyfiskalne.pl

Dane kontaktowe:
SAS Spółka z o.o. Sp.k.
ul. Chmielna 15
65-261 Zielona Góra

oferty@kasyfiskalne.pl

NIP: 9730942311
REGON: 080292865

Sprzedaż i wymiana kas fiskalnych

Dane kontaktowe:

Robert Kowalczuk
sprzedaz@kasyfiskalne.pl
tel.: 601 63 63 17

Sprzedaż oprogramowania

Dane kontaktowe:

Bartosz Huczek
systemy@kasyfiskalne.pl
tel.: 693 63 63 99

Projekty, przekształcenia firm

Dane kontaktowe:

Tomasz Szagun
projekty@kasyfiskalne.pl
tel.: 601 63 63 40